2010 yılında kurulan Unipack Ambalaj Kağıt Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. ıslak mendil alanında TSE, Saglık Bakanlığı ve çeşitli üniversitelerden belgelere ve ISO 9001 – 2000 kalite belgesine sahip ve Avrupa kozmetik yasalarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Unipack Ambalaj olarak, hijyen ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden, ileri teknolojiyi kullanarak, uluslararası pazarda hızla pazar payımızı arttırıyoruz.


   Gloffy markalı ıslak mendillerimizi, Batı ve Dogu Avrupa, Amerika,Ortadogu ve Afrika ülkelerine ihraç ediyoruz. Özel laboratuarlar ve üniversitelerle gerçekletirdigimiz işbirlikleri sayesinde dermatolojik ve klinik testlerden geçirilmiş, etkin ve güvenli ürünler üretiyoruz. Gelişmeye ve yeniliklere önem veriyor, müşteri odaklı çalışarak müşterilerimizin talepleri dogrultusunda hareket etmeye özen gösteriyoruz. Hedefimiz, en yüksek kaliteyi yakalamak ve bu dogrultuda ürünlerimizi sürekli kalite kontrolden geçirerek tüm müşterilerimize güven ortamı oluşturmak.


   Üretimde kullandıgımız tüm hammaddeleri titizlikle seçiliyor, nihai ürünler kalite kontrol departmanımızda, kalite, hijyen ve yürürlükteki yasalara uygunluk açısından sıkı denetimden geçirildikten sonra hijyenik ortamlarda depolanıyor. Private label olarak, müşteri istekleri dogrultusunda özgün tasarımlarla da üretim yapıyoruz.


   Temel misyonumuz, müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi ve çeşitliligi,ideal fiyat politikası ve her alanda yeniliktir.

Back to Top